etiSEM YUNUS EMRE KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ’NDEN AÇIKLAMA
10.12.2012
Bu İçerik [ 2060 ] Kez Okundu
Yazı Tipi Boyutu
Facebook'ta Paylaş

etiSEM YUNUS EMRE KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ’NDEN AÇIKLAMA

etiSEM Proje Koordinatörlüğü, Etimesgut Belediyesi YUNUS EMRE KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİ’nde hizmet veren etiSEM birimlerinden etiSEM YUNUS EMRE Kurs ve Eğitim Merkezi Mesleki Gelişim ve Beceri Edindirme Kurs Programları’na bugüne kadar gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek eğitim hizmeti ve kayıt-kabul işlemleri devam eden kurslarla ilgili açıklamada bulundu.
Açıklamada, her bir kursun en az 12 kursiyerle açıldığına dikkat çekildi. Bazı kurs programlarınınözelliği de dikkate alınarak 8-12 kursiyer aralığında açılabilmesi için prensip kararının alındığı belirtildi.
Açıklamada, halen etiSEM YUNUS EMRE KURS VE EĞİTİM MERKEZİ’nde verilen BİLGİSAYAR KULLANIMI, OFİS PROGRAMI KULLANIMI, TEMEL BİLGİSAYAR OKUR-YAZARLIĞI, EBRU SANATI, ELDE KURDELA İŞİ, TEL KIRMA, BİLGİSAYAR DESTEKLİ REKLAM ve TASARIM, YAĞLI BOYA RESİM, PRATİK İNGİLİZCESİ 1 - GENEL KONULAR ve PRATİK İNGİLİZCESİ 3 - GENEL KONULAR kurslarına 235 kursiyerin devam ettiği bilgisi verildi.

Yapılan değerlendirmede, bütün etiSEM Kurs ve Eğitim Merkezlerinde eğitim araç ve gereç donatımları ile kurs amacına uygun hazırlanmış 8, 12, 16 ve 20 kişilik dershane, atölye ve laboratuarlarda kurs hizmetinin verilmesinden dolayı sınırlı sayıda Etimesgutlu vatandaşa hizmet götürülebildiği ifade edildi. Etimesgutlu kursiyer adaylarımızın bizleri anlayışla karşılamasını beklediklerini umduklarının belirtildiği açıklamada, Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL’in talimatları doğrultusunda etkin, verimli ve kaliteli bir eğitim için her türlü tedbirin alındığı, kurs günlerinin yeni düzenleme ile haftanın üç günü ve iki günü sabah ve öğlen olmak üzere bir, iki, üç, dört, beş ve altı aylık planlandığı belirtildi.
Deri Ev ve Giyim Aksesuarları Hazırlama, İş ve Sosyal Hayatta İletişim ile Diksiyon gibi üçü yeni olan açılması planlanan kurslarla ilgili 09.12.2012 tarihi itibariyle aşağıdaki bilgilere yer verildi.

etiSEM kursiyer adaylarımıza, hayatlarında başarı dileklerimizle sevgi ve saygı ile duyurulur.

etiSEM Proje Koordinatörlüğü

 

Enver DEMİREL
Etimesgut Belediyesi Başkanı
WEB SİTEMİZDEN YETERLİ BİLGİYİ ALIYORMUSUNUZ.?
ALIYORUM
ALMIYORUM
YETERİNCE ALMIYORUM
İÇERİK GELİŞTİRMELİ
AKTİF ZİYARETÇİ : 3
DÜN - TOPLAM ZİYARETÇİ : 283
BUGÜN - TOPLAM ZİYARETÇİ : 486
GENEL - TOPLAM ZİYARETÇİ : 150729
ZİYARETÇİ IP : 54.91.82.25
Adres : 30 Ağustos Mahallesi Öğretmenler Sok. No:2/3 Telefon : 0 (312) 244 95 80 Belge Geçer : 0 (312) 244 95 89
Copyright © 2012 - Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim Ve Uygulama Merkezi [ etiSEM ] Tüm Hakları Saklıdır.
etisem.etimesgut.bel.tr
Facebook sayfasını takip et
Beğen

etisem.etimesgut.bel.tr
twitter sayfasını takip et
Takip et
  • woolrich outlet
  • chanel espadrilles
  • burberry schal
  • casadei shoes
  • north face denali
  • woolrich jassen
  • pandora charms
  • isabel marant
  • hollister uk
  • canada goose outlet