etiSEM’DE KAYITLAR 27 AĞUSTOS 2012 TARİHİNDE BAŞLIYOR.
23.08.2012
Bu İçerik [ 2672 ] Kez Okundu
Yazı Tipi Boyutu
Facebook'ta Paylaş

etiSEM’de kayıtlar 27 Ağustos 2012 tarihinde başlıyor…
Etimesgut Belediye Başkanlığı, Gazi Üniversitesi Ankara MYO Müdürlüğü ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürlüğü bünyesinde kurulan kısa adı etiSEM olan Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde Mesleki Gelişim ve Beceri Edindirme Kursları’nın yeni dönem kayıtları 27 Ağustos 2012 tarihinde başlıyor.
Yoğun ilgi ve istek gören etiSEM Kursları, Etimesgut Belediyesi’nin proje kapsamında tahsis ettiği Etimesgut Merkezde bulunan etiSEM Merkez Binası (eski Hanım Faaliyetleri Binası) ve Atakent Sosyal Tesisleri, Eryaman bölgesinde bulunan Yunus Emre Kültür ve Spor Merkezi ile Saltuk Buğrahan Eğitim Merkezi’nde bulunan derslik, atölye ve laboratuarlarda yapılacak. Mesleki Gelişim ve Beceri Edindirme yönüyle eğitim hizmeti sunulacak merkezlerde bulunan bütün eğitim alanları, her bir kurs programına uygun olarak yeniden düzenlendi. Kursla ilgili alanlar, modern eğitim araç ve gereçleri ile donatıldı. Ayrıca, on alanda altmışa yakın MEB onaylı modüler programlardan oluşan etiSEM Kurslarının alan ve kurs içerikleri, günün şart ve ihtiyaçlarına göre Gazi Üniversitesi ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü uzmanlarınca güncelleştirildi.

etiSEM Kursiyer adayları, istedikleri kurs eğitim merkezinde istedikleri kurs için ön kayıt programını (http://etisem.etimesgut.bel.tr/bilgi_sistemleri/etisem_onkayit.php) kullanarak internet bulunan herhangi bir yerden kurs için ön başvurularını yapabilecekler. Kesin kayıt işlemlerini yapabilmek için ise istedikleri etiSEM Kurs Eğitim Merkezine gelerek Kayıt Kabul Bürosunda işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.
Etimesgut Belediye Başkanlığı tarafından, yerel düzeyde, yerel imkânlarla yerel mekânlarda bu seviyede ilk olmanın vermiş olduğu sorumlulukla kurs alanları, eğitim kalitesi ve niteliği de göz önünde bulundurularak 8, 12, 16 ve 20 kişilik gruplara eğitim verebilecek şekilde tasarlandı. 17 yaşını tamamlamış her Etimesgutlu vatandaşımıza hizmet verecek etiSEM, Türkiye’nin yerel yönetimler düzeyinde ilk kurumsal yaygın eğitim modeli olma özelliğini taşıyor.

Eryaman 3. ve 4. Etap bölgesinde Saltuk Buğrahan Eğitim Merkezi olarak oluşturulan etiSEM Kurs Eğitim Merkezi ise Türk İslam Sanatları Programı uygulaması ile mekân tasarımı, eğitim araç ve gereçleri ile temel eğitim donanımları bakımından dikkat çekiyor. Ebru, keçe yapımı, tezhip, hat, kaat-ı, minyatür, vitray, ney, el sanatları (kilim dokuma, ahşap süsleme) ve Osmanlıca gibi Merkez’e özel özgün kurs programları ile Türkiye’nin yüz akı yerel yaygın eğitim merkezi olacak.
etiSEM Bilgi İşlem Merkezi’nin çalışması sonucu, kursiyer kayıt-kabul çalışmalarının tamamlanmasının ardından, kursiyerlerimizle ilgili bilgiler, etisem.etimesgut.bel.tr internet erişim adresinde ilan edilerek, eksiksiz olarak hizmete sunulacak.
Her bir kursiyerimiz, kişisel bilgilerine, etiSEM Bilgi Yönetim Sistemleri - Kursiyer Durum Bilgisi bölümü (http://etisem.etimesgut.bel.tr/bilgi_sistemleri/kursiyer_bilgi.php) üzerinden T.C. Kimlik numarası girerek ulaşabilecekler.
Kursiyerlerimiz, kurs yerlerine, kurs görecekleri kurs eğitim merkezi’ne göre, kurslarının başlangıç tarihinde gidebilirler.
Ayrıca, ihtiyaç duyduklarında, kayıt-kabul görevlilerinden telefonla bilgi ve yardım alabilirler.
Belediye Başkanı Sayın Enver DEMİREL, kayıt işlemlerinin başlaması dolayısı ile yapmış olduğu kısa değerlendirmede, “Etimesgut Belediyesi olarak, sevgili hemşerilerimize “Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi” adı altında milli, modern ve model bir açık eğitim hizmeti sunmak arzusunda” olduklarını ifade etti. etiSEM’le ilgili olarak Başkan DEMİREL: “Bu proje; insanına değer veren, onun sosyal yanını geliştirmeye yönelik düşünen ve gelecek nesillerimizi daha iyi konumlarda görme arzusu taşıyan her yerel yöneticinin ilgi duyacağı, örnek alacağı bir projedir” dedi.
etiSEM kursiyer adaylarımıza, hayatlarında başarı dileklerimizle sevgi ve saygı ile duyurulur.

etiSEM Proje Koordinatörlüğü

 

Enver DEMİREL
Etimesgut Belediyesi Başkanı
WEB SİTEMİZDEN YETERLİ BİLGİYİ ALIYORMUSUNUZ.?
ALIYORUM
ALMIYORUM
YETERİNCE ALMIYORUM
İÇERİK GELİŞTİRMELİ
AKTİF ZİYARETÇİ : 4
DÜN - TOPLAM ZİYARETÇİ : 455
BUGÜN - TOPLAM ZİYARETÇİ : 311
GENEL - TOPLAM ZİYARETÇİ : 157008
ZİYARETÇİ IP : 54.198.33.96
Adres : 30 Ağustos Mahallesi Öğretmenler Sok. No:2/3 Telefon : 0 (312) 244 95 80 Belge Geçer : 0 (312) 244 95 89
Copyright © 2012 - Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim Ve Uygulama Merkezi [ etiSEM ] Tüm Hakları Saklıdır.
etisem.etimesgut.bel.tr
Facebook sayfasını takip et
Beğen

etisem.etimesgut.bel.tr
twitter sayfasını takip et
Takip et
グッチ財布 グッチ 財布 グッチ 財布 2014 グッチ 財布 アウトレット グッチ 財布 コピー グッチ 財布 シマ グッチ 財布 メンズ グッチ 財布 メンズ アウトレット グッチ 財布 メンズ ランキング グッチ 財布 メンズ 長財布 グッチ 財布 メンズ 二つ折り グッチ 財布 メンズ 人気 グッチ 財布 メンズ 新作 グッチ 財布 レディース グッチ 財布 レディース 2014 グッチ 財布 レディース アウトレット グッチ 財布 レディース 長財布 グッチ 財布 レディース 長財布 人気 グッチ 財布 レディース 二つ折り グッチ 財布 レディース 人気 グッチ 財布 レディース 新作 グッチ 財布 赤 グッチ 財布 店舗 グッチ 財布 花柄 グッチ 財布 新作 グッチ 財布 新作 2014 グッチ長財布 グッチ 長財布 グッチ 長財布 アウトレット グッチ 長財布 メンズ グッチ 長財布 レディース グッチ 長財布 レディース 人気 グッチ 長財布 新作 グッチ 長財布 新作 2014 グッチ 店舗 グッチ 人気 バッグ グッチ 人気 財布 グッチ 人気 長財布 グッチ 新作 2014 gucci アウトレット gucci アウトレット 財布 Gucci バッグ gucci バッグ メンズ GUCCI 財布 GUCCI 財布 メンズ GUCCI 財布 レディース GUCCI 財布 二つ折り GUCCI 財布 人気 グッチ グッチアウトレット グッチ アウトレット グッチ アウトレット バッグ グッチ アウトレット メンズ グッチ アウトレット 財布 グッチアウトレット店舗 グッチ アウトレット 店舗 グッチ キーケース グッチ キーケース アウトレット グッチ キーケース メンズ グッチ キーケース 新作 グッチ サングラス 2013 グッチ サングラス 2014 グッチ サングラス ケース グッチ サングラス コピー グッチ サングラス ハート グッチ サングラス メンズ グッチ サングラス レディース グッチ サングラス レディース 人気 グッチ サングラス レンズ交換 グッチ サングラス 新作 グッチ サングラス 中古 グッチ ショルダーバッグ グッチ トート グッチ トートバッグ グッチ トートバッグ メンズ グッチバッグ グッチ バッグ グッチ バッグ 2014 グッチ バッグ アウトレット グッチ バッグ エナメル グッチ バッグ キャンパス グッチ バッグ コピー グッチ バッグ ソーホー グッチ バッグ トート グッチ バッグ ナイロン グッチ バッグ フローラ グッチ バッグ メンズ グッチ バッグ レディース グッチ バッグ レディース 人気 グッチ バッグ レディース 斜めがけ グッチ バッグ 花柄 グッチ バッグ 人気 ランキング グッチ バッグ 斜めがけ グッチ バッグ 新作 グッチ バッグ 新作 2014 グッチ メンズ キーケース グッチ メンズ ブレスレット グッチ メンズ 財布 グッチ メンズ 長財布 グッチ メンズ 長財布 ランキング グッチ メンズ 長財布 人気 グッチ レディース キーケース グッチ レディース財布 グッチ レディース 長財布
outlet louis vuitton louis vuitton outlet gucci sale mulberry outlet best diet pills for women hogan outlet