etiSEM KENT KONSEYİ KURS VE EĞİTİM MERKEZİ’NDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA
10.12.2012
Bu İçerik [ 5283 ] Kez Okundu
Yazı Tipi Boyutu
Facebook'ta Paylaş

etiSEM KENT KONSEYİ KURS VE EĞİTİM MERKEZİ’NDEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

etiSEM Proje Koordinatörlüğü, Etimesgut Belediyesi KENT KONSEYİ binasında hizmet veren etiSEM birimlerinden etiSEM KENT KONSEYİ Kurs ve Eğitim Merkezi Mesleki Gelişim ve Beceri Edindirme Kurs Programları’na yoğun bir ilgi gösterildiğini açıkladı. Halen eğitim hizmeti verilen ve kayıt-kabul işlemleri devam eden kurslarla ilgili yapılan açıklamada MÜZİK VE GÖSTERİ SANATLARI Programlarının Müzik ve Halk Oyunları olarak iki grup halinde Etimesgutlu insanımızın hizmetine sunulduğu ifade edildi.
Müzik ve Gösteri Sanatları Programları alanında Çocuklar ve Yetişkinler kategorisinde Bağlama, Keman, Ney, UD, Gitar ve Org enstrüman eğitimleri için kayıt kabul hizmetinin başladığı, ayrıca yine çocuklar ve yetişkinler olarak Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği Repertuar Eğitimi’nin başlatıldığına dikkat çekildi. Bu eğitimlerin akşam 18:00 – 21:30 saatleri arasında Pazartesi, Çarşamba ve Cuma ile Salı, Perşembe akşam, Cumartesi Sabah olmak üzere verilmesinin planlandığı belirtildi.
Açıklamada, halen etiSEM KENT KONSEYİ KURS VE EĞİTİM MERKEZİ’nde verilen BİLGİSAYAR KULLANIMI, İNTERNET VE E-POSTA YÖNETİMİ, TEMEL BİLGİSAYAR OKUR-YAZARLIĞI, ELDE KURDELA İŞİ, BİLGİSAYAR DESTEKLİ REKLAM ve TASARIM, İŞ VE SOSYAL HAYATTA İLETİŞİM, GİRİŞİMCİLİK VE PRATİK İNGİLİZCESİ 1 - GENEL KONULAR kurslarına 119 kursiyerin devam ettiği bilgisi verildi.

Her bir kursun en az 12 kursiyerle açıldığına dikkat çekilen açıklamada, bazı kurs programlarınınözelliği de dikkate alınarak 8-20 kursiyer aralığında açılabilmesi için prensip kararının alındığı belirtildi. Yapılan değerlendirmede, Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL’in talimatları doğrultusunda etkin, verimli ve kaliteli bir eğitim için her türlü tedbirin alındığı, kurs günlerinin yeni düzenleme ile haftanın üç günü ve iki günü sabah ve öğlen olmak üzere bir, iki, üç, dört, beş ve altı aylık planlandığı belirtildi.
Müzik ve Gösteri Sanatları alanında HALK OYUNLARI eğitiminin de en kısa sürede yeni planlanan şekilde açılması için çalışmaların son aşamaya geldiği ifade edildi. Haftada iki gün hafta sonu Halk Oyunları ve eş zamanlı haftada bir gün de MGS Kişisel Gelişim ve İletişim Eğitimi’nin Kent Konseyi Konferans Salonunda ortak yapılmasının planlandığı vurgulanarak, açılması planlanan kurslarla ilgili 09.12.2012 tarihi itibariyle aşağıdaki bilgilere yer verildi.

etiSEM kursiyer adaylarımıza, hayatlarında başarı dileklerimizle sevgi ve saygı ile duyurulur.

etiSEM Proje Koordinatörlüğü

Enver DEMİREL
Etimesgut Belediyesi Başkanı
WEB SİTEMİZDEN YETERLİ BİLGİYİ ALIYORMUSUNUZ.?
ALIYORUM
ALMIYORUM
YETERİNCE ALMIYORUM
İÇERİK GELİŞTİRMELİ
AKTİF ZİYARETÇİ : 6
DÜN - TOPLAM ZİYARETÇİ : 553
BUGÜN - TOPLAM ZİYARETÇİ : 132
GENEL - TOPLAM ZİYARETÇİ : 150928
ZİYARETÇİ IP : 54.167.241.4
Adres : 30 Ağustos Mahallesi Öğretmenler Sok. No:2/3 Telefon : 0 (312) 244 95 80 Belge Geçer : 0 (312) 244 95 89
Copyright © 2012 - Etimesgut Belediyesi Sürekli Eğitim Ve Uygulama Merkezi [ etiSEM ] Tüm Hakları Saklıdır.
etisem.etimesgut.bel.tr
Facebook sayfasını takip et
Beğen

etisem.etimesgut.bel.tr
twitter sayfasını takip et
Takip et
  • woolrich outlet
  • chanel espadrilles
  • burberry schal
  • casadei shoes
  • north face denali
  • woolrich jassen
  • pandora charms
  • isabel marant
  • hollister uk
  • canada goose outlet